5 listopada, 2015

Dam pracę za granicą – relacja z Międzynarodowych Targów Pracy w Toruniu

W Hotelu Bulwar w Toruniu, w dniu 20 października odbyły się VI Międzynarodowe Targi Pracy. Jako Transline Group Polska cieszymy się, że mogliśmy znaleźć się w gronie 38 wystawców z Polski i zagranicy.

VI Międzynarodowe Targi w Toruniu zostały zorganizowane między innymi przez przedstawicieli Ambasady Kanady oraz różnych instytucji związanych z rynkiem pracy. Podczas Targów wszystkim zainteresowanym przyszłym pracownikom została przedstawiona szeroka oferta możliwości podjęcia współpracy na wielu różnych stanowiskach: Pracownik Produkcji, Operator CNC, Operator Wózka Widłowego, Mechanik, Ślusarz czy Pracownik Magazynowy.

Transline Group Polska po raz kolejny miało możliwość zaprezentowania się, jako wiarygodna marka. Oferując pracę poza granicami naszego kraju – w Wielkiej Brytanii, wyróżniamy się szczególnym, ponad 25 letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Tworzymy jedną z najlepszych i najbardziej utytułowanych firm. Współpracujemy z ściśle z różnymi podmiotami.

Podczas Targów koncentrowaliśmy się przede wszystkim na udzieleniu wyczerpujących odpowiedzi na temat ofert pracy na stanowisku Pracownika Magazynowego w Wielkiej Brytanii. Rekrutacja pracowników magazynowych to jedna z naszych specjalizacji. Oprócz pracy za granicą proponujemy również pracę tymczasową i stałą w Polsce. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych Oddziałów.

Transline Group Polska