17 listopada, 2015

Kierowca C + E w pracy za granicą

Transport drogowy odgrywa kluczową rolę w gospodarkach wielu krajów. Czasem potrafi stanowić nawet 85% całej dystrybucji towarów. Polskich kierowców można spotkać na autostradach całej Europy. Także dlatego, że uważani są za dobrych i wykwalifikowanych pracowników.

Kierowca – zawód na czasie

Zawód kierowcy samochodów ciężarowych wymaga szczególnych predyspozycji. Ze względu na swoją specyfikę bardzo ważne stają się: odporność na stres, trafność podejmowanych decyzji, odpowiedzialność na siebie, a także powierzony towar oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Dam pracę w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem, ku któremu zwracają się kierowcy. Między innymi ze względu na zarobki. Transline Group posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji kierowców zatrudnianych w Wielkiej Brytanii i nie tylko. Jedną ze specjalizacji Transline Group jest właśnie logistyka. Co zyskujesz wyjeżdżając z nami? Pewność współpracy z wiarygodną i doświadczoną firmą, posiadającą wysokie standardy w procesach rekrutacji i zatrudniania.

 

overview_driving

 

Od kandydatów na kierowców współpracujących z Transline Group Polska wymagamy: posiadania wszystkich uprawnień koniecznych do prowadzenia pojazdów ciężarowych (kategoria C + E) oraz aktualnych badań, co najmniej rocznego doświadczenia w transporcie międzynarodowym oraz takiej znajomości języka angielskiego, która umożliwia rozmowę z osobą anglojęzyczną. Wszystkie wymagania są weryfikowane w procesie rekrutacji. Chcemy pracować z najlepszymi! Dlatego wymagamy równie dużo zarówno od kandydatów, jak i od siebie!