20 października, 2015

Magazynier – jak ta praca się opłaca

Ostatnie 10 lat na rynku pracy tymczasowej w Polsce przyniosło różne zmiany. Polski rynek dostosowywał się do zmian społeczno-gospodarczych, oferując większą elastyczność zatrudnienia. Jednak przez ten czas wokół tymczasowej formy pracy narosło trochę wątpliwości. Spróbujemy rozwiać niektóre z nich.

Rzeczywistość na rynku pracy pokazuje, że oferty pracy tymczasowej są w tej chwili bardzo zróżnicowane. Nie dotyczą wyłącznie pracy fizycznej. Mogą dotyczyć różnych branż, różnych stanowisk, pracy w Polsce i za granicą. Każdy, kogo interesuje praca tymczasowa może spróbować znaleźć coś dla siebie.

Ważnymi, z punktu widzenia przedsiębiorstwa chcącego pozyskać pracownika tymczasowego, cechami osoby zatrudnionej jest dyspozycyjność i zaangażowanie, a za granicą – przynajmniej podstawowa znajomość języka. Jeśli w języku obcym mówimy i piszemy dobrze lub bardzo dobrze, mamy szerszy wachlarz możliwości.

Szybki proces rekrutacji, doradztwo czy specjalistyczne szkolenia. Na to z pewnością mogą liczyć pracownicy, których interesują elastyczne formy zatrudnienia. Pracownicy tymczasowi to zróżnicowana grupa pod względem wieku, coraz bardziej ceniona, ponieważ coraz więcej przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę z ogromnego, pozytywnego znaczenia tego typu pracowników dla rozwoju ich firmy.

Zainteresowanie społeczeństwa pracą tymczasową nie maleje. Prognozy mówią, że będzie rosło. Szczególną uwagą cieszy się tego typu praca za granicą. Pracownicy z Polski mają za granicą bardzo dobrą opinię. Jednak praca za granicą wiąże się z pewnymi wyzwaniami. Warto zatem w tym obszarze współpracować z Transline Group Polska, aby mieć absolutną pewność, że nic nas nie zaskoczy.

Transline Group Polska oferuje nie tylko pracę tymczasową, ale również stałą. W różnych miastach Polski: Wrocław, Poznań, Świebodzin, Piaseczno, a także w Wielkiej Brytanii. Transline posiada zróżnicowaną ofertę, ponad 25 lat doświadczenia w branży oraz doskonały zespół wykwalifikowanych Konsultantów, którzy pomagają zaplanować rozwój i karierę.