24 listopada, 2015

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składu

Dynamiczny rozwój handlu, logistyki, ale także ogólnie rozumianej techniki transportowej ma coraz większy wpływ na kształtowanie rynku pracy w obrębie obsługi wózków widłowych. Dlatego operatorzy wózków widłowych są coraz częściej poszukiwani do pracy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Aby wykonywać zawód operatora wózka widłowego należy posiadać odpowiednie uprawnienia. To one pozwalają na zdobycie w przyszłości dobrze płatnej pracy. Przy czym wiek osoby, która chciałaby zrobić taki kurs nie gra roli. Swoje kwalifikacje mogą podnosić zarówno ludzie młodzi, jak już doświadczeni pracownicy.

Osoba, która ukończy kurs na operatora wózka widłowego posiada wiedzę w zakresie budowy i zasad działania różnych typów maszyn, a także wiedzę odnośnie prawidłowej eksploatacji tych maszyn, jak również inne wybrane przez siebie specjalizacje w obrębie kursu.

Transline Group Polska prowadzi rekrutacje na stanowisko operatora wózka widłowego do pracy w magazynie. Warto skontaktować się z jednym z Oddziałów Transline Group Polska, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy, a także lokalizacji wykonywania pracy dla aktualnie prowadzonych rekrutacji.

Opłaca się to zrobić, bo współpraca z nami przynosi wiele korzyści. Prowadzimy rekrutacje do pracy stałej i tymczasowej, w Polsce i za granicą. Dysponujemy wykwalifikowanymi zespołami Konsultantów, którzy pracują z kandydatem do pracy w oparciu o jego mocne strony, wpierają procesy adaptacji do nowej sytuacji, a także planują działania, dzięki którym pracownicy osiągają ważne dla siebie cele.