Praca i motywacja

Czy zadawałeś lub zadawałaś sobie kiedykolwiek pytanie co motywuje Cię do pracy? Zdaje się, że odpowiedź na tę niekiedy podnoszoną podczas rekrutacji kwestię może nawet zagwarantować zdobycie pracy.0

Jednak nie mniej ważnym, a może nawet ważniejszym z subiektywnego punktu widzenia pytaniem, jest pytanie co motywuje Cię do szukania pracy?

Najczęściej chcemy podjąć pracę, ponieważ pragniemy realizować różne życiowe cele. To, jakie one będą i jak je sobie wyznaczymy zależy przede wszystkim od naszego indywidualnego systemu wartości i możliwości realizowania siebie. W dużym uproszczeniu – głównie poświęcamy czas na to, co wydaje nam się korzystne. Praca jest bezsprzeczną wartością dla większości z nas i właśnie dlatego wkładamy naprawdę sporo wysiłku, aby znaleźć pracę, która nas interesuje i pozwoli nam się spełniać.

Dlatego, jeśli aktualnie poszukujesz pracy, Twoim nowym źródłem informacji o wolnych stanowiskach może stać się nasza TABLICA OGŁOSZEŃ. To właśnie tam znajdują się wszystkie najnowsze oferty zatrudnienia. TRANSLINE GROUP POLSKA rekrutuje do pracy stałej oraz tymczasowej osoby o różnym doświadczeniu zawodowym. Nie musi martwić Cię także to, że stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy i Twoje doświadczenie zawodowe jest nieduże lub dopiero szukasz pierwszej pracy. Takie osoby, jak Ty także mogą skorzystać z Tablicy Ogłoszeń i dostępnych ofert. Więc działaj skutecznie i wykorzystuj wszelkie możliwości, żeby znaleźć zatrudnienie, w tym współpracuj z nami! Pomogliśmy dotrzeć do celu wielu osobom. Warto zrealizować swoje cele, a marzenia zamienić na konkrety! Czekamy na Twoje CV!