Pracodawca

Zostaw imię i nazwisko a odezwiemy się

Dlaczego Staff In?

Zasoby ludzkie to jeden z najważniejszych elementów funkcjonowania każdego współczesnego przedsiębiorstwa. Dobrze dobrana kadra pracownicza wydatnie przyczynia się do sukcesu, stwarzając możliwość uzyskania istotnej przewagi konkurencyjnej, wynikającej z umiejętnego korzystania z jej twórczych zasobów.

W czasach dynamicznie zmieniającego się rynku, wstrząsanego kolejnymi niespodziewanymi wydarzeniami, zarówno znalezienie odpowiedniego pracodawcy, jaki i kandydata na dane stanowisko staje się coraz trudniejszym i jeszcze bardziej czasochłonnym zajęciem.

Proces zatrudnienia wymaga często utworzenia w firmie osobnego działu, co zawsze generuje koszt, a niekoniecznie daje gwarancję realizacji powierzonych mu zadań. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy usługę polegającą na przeprowadzeniu pełnego procesu rekrutacji w skład czego wchodzi:

 • Analiza potrzeb Klienta.
 • Badanie lokalnego rynku.
 • Poszukiwanie kandydatów.
 • Proces rekrutacji.
 • Przedstawienie kandydatów.
 • Proces zatrudnienia.
 • Okresowa ocena pracownicza.

W naszym portfolio gromadzimy coraz więcej udanych procesów rekrutacyjnych, zarówno na niższe szczeble w strukturach organizacji, jak i  najwyższe kierownicze stanowiska. Jesteśmy skuteczni, ponieważ rozumiemy doskonale naszą branżę i wiemy jak bardzo zaskakujący potrafi być świat Human Resources.

Przez wiele lat działalności firmy przeszliśmy długą drogę zwieńczoną uzyskaniem sympatii i zaufania Klientów w Polsce i za granicą. Konsekwentnie utrzymujemy stabilną pozycję Staff In na szybko zmieniającym się rynku. Stale rozszerzamy wachlarz oferowanych przez nas usług, aby móc cały czas odpowiednio reagować na potrzeby naszych Klientów.

Dziś, będąc firmą o szerokim portfolio i ugruntowanej strukturze, mamy przywilej współpracy z najlepszymi i jesteśmy wdzięczni za pokładane w działalność Staff In zaufanie.

Dla pracodawcy

Pracodawca jest tą ze stron na rynku pracy, która bierze na siebie większą odpowiedzialność oraz ma szersze możliwości w kształtowaniu rynkowej sytuacji związanej z zatrudnieniem.

Liderzy kierujący organizacjami oddają się tej działalności z pełnym zaangażowaniem, ale często dysponują ograniczonymi zasobami, takimi jak czas czy dostęp do informacji. Optymalne zarządzanie zasobami, w tym przypadku ludzkimi, to sedno działalności Staff In. Pracodawcom, pragnącym zwiększyć potencjał swoich firm oraz szybciej rozwijać je w wybranym przez siebie kierunku, pomogą najlepsi eksperci z branży HR, których z łatwością znajdziesz w Staff In. Oferując pełną gamę usług związanych z szeroko rozumianym zatrudnieniem jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Nie ograniczamy się jedynie do przeprowadzania procesów rekrutacji.

Co zyskujesz współpracując ze Staff In?

 • Wiele lat doświadczenia w sztuce budowania relacji pomiędzy pracownikami i pracodawcami.
 • Innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb.
 • Wsparcie wysoko wyspecjalizowanych zespołów, pracujących w obszarach Twojego zainteresowania.
 • Ochronę pozycji rynkowej poprzez włączanie nowych technologii do codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa.
 • Kompleksowe spojrzenie i fachowe doradztwo strategiczne.
 • Gwarancje legalnej działalności zgodnej z RODO i udokumentowanej wieloma pozytywnymi ocenami audytorów i kontrolerów.

Masz pytania?

KONTAKT