Blog

Zostaw imię i nazwisko a odezwiemy się

Staffin - motywacja do pracy

Praca i motywacja

wtorek, 18 lipca 2017

Czy zadawałeś lub zadawałaś sobie kiedykolwiek pytanie co motywuje Cię do pracy? Zdaje się, że odpowiedź na tę niekiedy podnoszoną podczas rekrutacji kwestię może nawet zagwarantować zdobycie pracy.


Staffin - zawodowa rywalizacja

Zawodowa rywalizacja

poniedziałek, 3 lipca 2017

Rywalizacja w środowisku zawodowym pozwala osiągać korzyści. Ważne, żeby motywowała do poprawy działań. Poszukując pracy także współzawodniczysz. Często z „przeciwnikiem”, którego nie znasz. Co możesz zrobić, żeby wygrać?


Staffin - kompetencje twarde

Poradnik Pracownika – kompetencje twarde

piątek, 16 czerwca 2017

Kompetencje najczęściej rozumiane są jako ogół kwalifikacji, które posiadamy. Na kompetencje składa się zarówno doświadczenie zawodowe, wykształcenie, posiadana wiedza, umiejętności społeczne, interpersonalne, jak i cechy osobowościowe – cechy charakteru.


Staffin - szukasz pracy?

Szukasz pracy? Działaj skutecznie!

piątek, 2 czerwca 2017

Skuteczne działania to takie, które przybliżają do zaplanowanych celów! Jeśli szukasz pracy, możesz wykształcić pewne nawyki, które pomogą Ci znaleźć zatrudnienie!


Staffin - kompetencje miękkie

Poradnik Pracownika – kompetencje miękkie w cenie!

piątek, 19 maja 2017

Można odnieść wrażenie, że sformułowanie ‘kompetencje miękkie’ zrobiło zawrotną karierę. Dlatego ważne stają się pytania jak je rozumieć, czy można się ich nauczyć, jak je kształcić i identyfikować.